Home POLITIKE Ceremonia e p...

Ceremonia e pritjes së Ramës në Pallatin Serbia, qilimi i kuq dhe flamuj shqiptarë e serbë

25
0

 ku në orën 11.10 do të nis takimimi i dy kryeminsitrave kokë më kokë. Gjatë pritjes së Ramës eshte luajtur himni shqiptar, ndersa eshte shtruar dhe qilimi i kuq, i zakonshem ne keto raste. Flamujt shqiptare dhe ata serbe jane valvitur ne Pallatin Serbia ku dy kryeministrat janë takuar me njeri-tjetrin.  Konfereca e perbashket per shtyp do te jepet ne oren 12.10.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit