Home Kuriozitete Ç’do bënit me...

Ç’do bënit me 1 mln Euro? Përgjigjet epike të qytetarëve

15
0

Çfarë do të bënit sikur të kishit 1 milionë Euro? Kjo është pyetja, me të cilën, Klintoni u është drejtuar qytetarëve.

Në përgjigjet e tyre nuk mungojnë humori dhe batutat për “pasurinë” e papritur që u ofrohet si mundësi.

“I dua të tëra. Do iki në Amerikë”, tha një qytetar.

“Do luaja bixhoz”, tha një tjetër.

“Do luaja bixhoz t’i bëja dy. Do loz me stil”, tha një tjetër.

“Sa shumë gjona kam për të bërë kam hall se s’më dalin”, tha një qytetar tjetër.

“Do të blija një Ferrari dhe për qejf pastaj derisa të mbarojnë”, tha një i ri.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit