Home POLITIKE Çani i fut du...

Çani i fut duart Ramës, e lag më birrë

8
0

Pas 7 vitesh mungesë në emisionin e moderuar nga Arjan Cani, në “Zonë e lirë”, komunikimi mes tyre ka nisur me ironi, tension por dhe me momentet interesante

Cani për të besuar se kryeministri nuk kishte antiplumb, e ka kontrolluar atë vetë , por në një moment delikat i ka derdhur edhe birrën. Ndërkohë që Rama nga ana tjetër ka reaguar i qet si dhe e ka falënderuar për një dhuratë, timon që i ka bërë Cani. Rama ka zbuluar ndër të tjera edhe moshën e tij që është 54 vjeç. “Une nuk doja te vija, por me urdheroi Fuga”, tha ai.

Biseda

Cani: I trashe njerëzit më këtë timonin

Rama:Se kuptoj unë këtë trashjen, ngaqë nuk i jap makinës vetë se kuptoj

Cani: Ka ngjit kjo të njerëzit. Kam një dhuratë për ty

Rama: Një timon…

Cani: Do ta mbash timonin…

Rama: Po patjetër unë mezi e gjeta.

Cani: keni 7 vjet që nuk keni ardhur këtu. Dhe me mua vite që nuk flet, tani si të të thërras unë..

Rama:Si të duash

Cani: të të fus pak duart

Rama: Ku?

Cani: Në trup për të parë nëse ke antiplumb apo jo

Rama: Po mo hajde s’ka gjë

/Gazeta Express/

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit