Home Sporti Cana në Franc...

Cana në Francë: Do jem trajner i Marsejit

7
0

Në një prononcim për mediat franceze, kapiteni i Shqipërisë ka thënë se nëse do të duhet të zgjidhte mes PSG-së dhe Olimpikut të Marsejës, zgjedhja do të ishte kjo e fundit, transmeton Panorama.

“E kam thënë që jam krenar që jam rritur në Paris dhe që kam veshur fanellën e PSG-së, por kam qenë gjithmonë një tifoz i Marsejës që në fëmijëri”.

“Zemra ime qëndron në Marsejë, edhe pse në Paris u bëra një lojtar i vërtetë. Për këtë gjë do ta dua përgjithmonë këtë qytet dhe këtë skuadër, por nëse më duhet të zgjedh, atëherë do të preferoj Olimpikun para PSG-së”.

“Ku i dihet, mbase një ditë do të bëhem trajner i Marsejës”, ka thënë Cana.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit