Home ShowBiz Biznesmeni “l...

Biznesmeni “lë kokën” pas Ramës: Është simpatik dhe…

187
0

I ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, Elton Ilirjani dha një përgjigje për të gjitha provokimet gjatë qendrimit në Shqipëri, duke i cilësuar të gjitha sjelljet e tij si një formë proteste për të ndryshuar mentalitetin e shqiptarëve.

Eltoni nuk ngurroi të japi një përgjigje edhe për përplasjen me deputetin Kujtim Gjuzi, të cilin e quajti hipokrit dhe të padenjë për të qenë pjesë e parlamentit të Shqipërisë. Ndër të tjera, ai u shpreh se kryeministri Rama,ndryshe nga pjesa tjetër e politikanëve, është të paktën simpatik.

“Rama është në botën e vet, të paktën është estetikisht korrekt, se të tjerë ti ke, po si Edi Rama por të shëmtuar. Simpatik është ai kur del dhe të përfaqëson është simpatik, atë e ka…”.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit