Home Uncategorized Berisha publi...

Berisha publikon emrat: Ja kush merr pjesë në fushatën e PS në Gjirokastër (Foto)

9
0

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut disa foto qe tregojnë sipas tij pjesëmarrjen e administratës në Gjirokastër në fushatë, duke shkelur kështu dhe ligjin elektoral. Ai ka publikuar emrat e pjesëmarrësve në fushatë, po ashtu edhe disa foto.

18424136_801410473353195_3541290032783500009_n
POSTIMI I BERISHES:
Ne Gjirokaster pjesemarrje masive e administrates dhe punonjesve te tjere ne fushaten elektorale.
Ne thyerje te kodit elektoral dhe ligjeve te tjera, ne fushate per PS marrin pjese rregullisht:
-Drejtori i Elektrikut, Andi Shkurta
-punonjese e gjendjes civile ne Libohove, Zamira Shuti
-punonjeset e tatimeve; Jona Kardhashi, Elida Çela dhe Eliza
-Dhimo Panajoti i rikthyer ne dogane pas shkarkimit per korrupsion.
Shkoni fotot dhe lexoni mesazhet e qytetareve dixhital! sb

19030486_801410476686528_8713668804486375877_n
19060016_801410503353192_4068662913706252326_n
18951501_801410510019858_2595997738915181960_n
19145863_801410520019857_5592091725841359816_n
19030257_801410530019856_4505627835933481531_n

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit