Home POLITIKE Basha: Tërheq...

Basha: Tërheqja e Ramës lëvizje e detyruar, të falen kamatvonesat

20
0

Në një dalje për mediat nga selia blu, kreu demokrat kërkoi gjithashtu që të falen të gjitha kamatvonesat dhe faturat afrofe të energjisë elektrike.

“Tërheqja që bëri sot Edi Rama nga kursi i tij është një lëvizje e detyaruar nga bashkimi i zërit të qytetarëve në protestën e madhe të 22 nëntorit. Nuk është zgjedhja e tij. zgjedhja që bëri Rama ishte kundër qytetarëve. Ai rrefuzoi të dëgjonte zërin e tyre derisa u përball me protestën e madhe.”

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit