Home POLITIKE Basha pas tak...

Basha pas takimit në Elbasan: Ne e nisëm fushatën në krahun tuaj, do ta vazhdojmë betejën deri në fitoren e Shqipërisë

6
0

Kreu i PD, Lulzim Basha pas takimit të sotëm në Elbasan ka dhënë mesazhin se beteja e tij do të vijojë deri në fitore.

Basha thotë se fushata nisi në krahun e qytetarëve dhe për ta, prandaj beteja do të vijojë në krahun e tyre.

Ai thekson se beteja do të vijojë deri në fitoren e Shqipërisë dhe çdo familje shqiptare.

STATUSI NGA LULZIM BASHA

Ne e nisëm këtë fushatë në krahun tuaj dhe për ju. Ne do ta vazhdojmë këtë betejë në krahun tuaj dhe për ju deri në fitoren e çdo familje shqiptare deri në fitoren e Shqipërisë.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit