Home POLITIKE Bardhi: Rai 3...

Bardhi: Rai 3, armik i jashtëm, si VOA dhe Bild

81
0

Sekretari i Përgjithëm i PD-së, Gazmend Bardhi ka reaguar ndaj kryeministrit Edi Rama dhe ministrit të Brendshëm, Sandër Lleshajt, në lidhje me akuzat që këta të fundit i kanë bërë televizionit italian, ”Rai3”, pas dokumentarit ‘Narcotica’, ku theksohet se 1/3 e Shqipërisë është e mbjellë me kanabis. Përmes një postimi në Twitter, Bardhi shkruan se pas VOA dhe Bild, tani në listën e armiqve të jashtëm është edhe ”Rai3”.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Politika

Më shumë nga Politika

Lajmet e Fundit

Te Fundit