Home Sporti “Ballistat” k...

“Ballistat” kanë një mesazh për UEFA-n

16
0

“I dashuri Platinoviç, na i rrahën futbollistët dhe fituan 3:0. T’i vrasim ne në ndeshjen e kthimit? Jo, ne do fitojmë një vend në Evropianin 2016?”

Ky ishte mesazhi i dytë që pas ngjarjeve të Beogradit, pasi edhe në një ndeshje të kaluar ata i janë drejtuar UEFA-s duke i thënë se Serbia është kanceri i Europës.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit