Home Sporti Aston Villa s...

Aston Villa shtang Liverpoolin me Trezeguet (VIDEO)

57
0

Liverpooli nuk e ka nisur aspak mirë transfertën ndaj Aston Villa-s. Në minutën e 21-të, pas një goditje dënimi, Mahmoud Trezeguet është në vendin e duhur dhe në kohën e duhur për të devijuar topin në rrjetën e portës së mbrojtur nga Alisson.

 

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Sporti

Me shumë nga Sport

Lajmet e Fundit

Te Fundit