Home ShowBiz Ashley Graham...

Ashley Graham zhvishet, modelja me forma të bëshme pozon nudo për Sport Illustrated

145
0

Ashley Graham sigurisht nuk e ka problem të pozojë e zhveshur duke treguar format e saj të bëshme në Instagram.

Bukuroshja seksi me forma rrumbullake, 28 vjec, sapo është bërë pjesë e kopertinës së Sport Illustrated Swimsuit Issue. Modelja vazhdon fushatën e saj në favor të femrave me forma të mbushura.

Së fundmi ajo ka qenë protagoniste në një set të nxehtë fotografik për Smimsuit të Sport Illustrated. Ajo gjithashtu vazhdon luftën e saj kundër modelit të femrave të fiksuara mbas dietave dhe perfeksionit.
/BW

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit