Home ShowBiz Anxhela Marti...

Anxhela Martini jep shfaqje seksi për fqinjët

22
0

E veshur vetëm me mabthje dhe një bluzë të bardhë, modelja e cila është paraqitur pa make up ka treguar se kjo është pjesë e një seti fotografik që do realizohej në Majami.

“Last night I arrived in Miami. TO WORK with my@walready leaving tonight back to NYC”-ka shkruar ajo në fotot që ka postuar në Instagram.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit