Home ShowBiz Amazona e pas...

Amazona e pasarelave të modës!

14
0

Dy yjet Alessandra Ambrosio dhe  Adriana Lima ishin vajzat fatlume që kaluan në pasarelë me të brendshsmet që kushtojnë plot 2 milionë dollarë.

Të brendshmet e krijuara ka Mouawad kanë 16,000 gurë të çmuar si rubinë, diamant dhe safirë të cilët janë kombinuar me flori 18 karat.  Vendosja e gurëve ka marrë më shumë se 1,380 orë për tu vendosur.

Supermodelet e Victoria's Secret kanë shkëlqyer teksa kanë ekspozuar jo vetët të brendshmet e firmës së njohur, por edhe trupat e tyre prej amazone.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Showbizi

Më shumë nga Showbiz

Lajmet e Fundit

Te Fundit