Home Aktualitet 82 vjeçarja n...

82 vjeçarja në rrugë pa shtëpi, apelon për ndihmë

31
0

Tërmeti tragjik ka prekur edhe këtë 82-vjeçare, e cila tani është në rrugë të madhe. Banesa e prekur nga tërmeti ndodhet në lagjen 18 në Durrës dhe e moshuara nuk ka me kë jeton dhe bën aopel për ndihmë. Ajo shprehet se po shkon tek shtëpia e mbesës pasi banesa e saj është shkatërruar nga tërmeti. Gjithashtu e moshuara tha se dje ishin ekspertët gjermanë të cilët kishin dalë në konkluzionin që pallati ku jeton zonja është i pabanueshëm.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Më shumë nga Aktualiteti

Më shumë nga Aktualiteti

Lajmet e Fundit

Te Fundit