Home Uncategorized 67-vjeçarja s...

67-vjeçarja shpërqendrohet nga telefoni dhe bie në pusetë

16
0

Një grua e moshës 67-vjecare ka qenë duke ecur në rrugë dhe ka rënë në pusetë vetëm nga shpërqendrimi i celularit. Sipas pamjeve të publikuara në internet, ajo nuk e vuri re se aty ishte një pusetë e hapur dhe në fillim u duk sikur ishte e vetëdijshme për cfarë e priste. Video është filmuar nga kamerat e një dyqani aty pranë dhe duket se si dy kalimtare u cuditën nga e gjithë situata. Autoritetet njoftuan se ajo u dërgua menjëherë në spital dhe është në gjendje kritike pasi puseta ku u rrëzua po bënte disa punime për tubacionet e gazit. Kjo ngjarje ka ndodhur në një rrugë në New Jersey.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit