Home Kuriozitete 4 arsye pse d...

4 arsye pse duhet të përdorni shampo të thatë për flokët tuaj

94
0

Sa herë jeni zgjuar me flokë të shpuritur dhe nuk keni kohë të merreni me të pasi do të largoheni për në punë? Këto janë të ashtuquajturat ditë të këqija të flokëve dhe për fat të keq, koha është e shkurtër dhe nuk mund të bëni asgjë. Ose të paktën kështu mendoni.

Për këtë problem, mund të gjeni zgjidhje tek shampo e thatë. Ky produkt nuk duhet të mungojë në çantën tuaj. Do t’ju shpëtojë kur doni të dilni pas punës për një pije, thjesht doni të freskoni modelin tuaj apo kur nuk keni kohë për t’u larë dhe dëshironi që flokët tuaj të duken të pastër.

Mund ta përdorni në çdo kohë, kudo.

Epo, shampo e thatë është produkti që duhet të keni në çantë, sepse do t’ju ​​“lirojë” duart dhe do t’ju ​​freskojë modelin e flokëve, si rezultat i së cilës do të duket sikur sapo jeni larë.

Largon vajrat nga flokët.

Shampo e thatë thith sebumin e tepërt, pra vajrat e tepërt të flokëve tuaj. Dhe kjo… pa qenë nevoja as të lahesh normalisht!

Iu jep volum flokëve

Një zgjidhje ideale për kaçurrelat. Shampo e thatë do t’ju japë rrënjëve të flokëve tuaj një volum të pamposhtur në çdo kohë.

Ju kurseni kohë

Duke i spërkatur flokët dy ose tre herë, arrini t’i keni flokët në mënyrë të përsosur në vetëm dy minuta.

/abcnews.al

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit