Home Uncategorized 15 gjëra të t...

15 gjëra të thjeshta që na bëjnë me të vërtetë shumë mirë

25
0

• Heqja e reçipetave në fund të ditës

• Shtrirja dhe tërheqja për t’u çlodhur

• Përkëdhelja e kafshëve

• Heqja e makijazhit në darkë

• Heqja e xhinseve të ngushta apo e fundit në mbrëmje

• Fërkimi i kokës gjatë dushit

• Ndjesia e rërës se nxehtë kur jemi neë plazh

• Lëshimi i flokëve

• Noti nudo në mes të natës

• Përdorimi i objekteve të çuditshme për t’u fërkuar

• Mbështjellja me batanije kur bën ftohtë

• Masazhi i duarve gjatë manikyrit.

Lajmet Kryesore

Të përzgjedhura

Lajmet e Fundit

Te Fundit